Rozstrzygnięcie konkursu i kod rabatowy dla czytelników bloga!

Jak się okazuje blogowanie, świętowanie, fotografowanie, praca, dom i dbanie o formę nie zawsze dadzą się pogodzić z opieką nad mikro człowieczkiem. Jak pewnie domyśli się każdy, kto trzymał na rękach przesłodkie niemowlę – cała reszta schodzi na dalszy plan, a najważniejsze stają się przytulanki :). Dlatego właśnie Vegeluv miał dłuższą przerwę, bo ja skupiłam się na przytulankach, karmieniu i mizianiu. Dodatkowo im dłużej nie piszę, tym trudniej wreszcie zabrać się za jakiś sensowny post. W kolejce czeka pyszne ciasto z puree z batata i buraczane chipsy, ale powrót po przerwie zaczynam od bardzo przyjemnego akcentu – rozstrzygnięcia konkursu.

Z przyjemnością czytałam Wasze komentarze i maile ze sposobami na codzienne super odżywienie. Najbliższy mojemu sercu okazał się mail Dagmary, która stawia na polskie: buraki, aronię, len; a także algi, orzechy z różnych stron świata, suszone owoce i wielką różnorodność. Co najważniejsze Dagmara przyprawia codzienne potrawy wielką dawką miłości i tu, jak sądzę tkwi tajemnica sukcesu – a także odpowiedź na pytanie dlaczego zwyciężyła w konkursie.

Dagmara – gratuluję wygranej – kremu na dzień i na noc na bazie naturalnych wodorostów od Alg-Borje/.

Wygrana już do Ciebie jedzie, a ja tymczasem dla wszystkich zainteresowanych chciałabym przekazać dobre wieści.

Mam dla Was bezterminowy kod na 5% rabatu na stronie http://sklep.alg-borje.pl/ – fundatora nagrody.
Kod to: D1131KK

Produkty tego producenta, które testuję są naprawdę godne polecenia. Ja od 2 tygodni stosuję algi Algtabletter, moja mama suplement usprawniający trawienie – Matsmaltnings.

Mi trudniej jest zrecenzować tabletki z alg, gdyż efekty ich przyjmowania są raczej długofalowe, przyznam też, że wcześniej też regularnie przyjmowałam Chlorellę i Spirulinę. To, co mnie przekonuje to fakt, że to tabletki z naturalnych (a nie hodowlanych) wodorostów i fakt, że pochodzą z czystych rejonów Islandii. To bardzo istotne zważywszy, że wodorosty mają odżywiać, ale też usuwać toksyny. Silną rekomendację mam za to od mojej mamy. Matsmaltnings daje efekty od początku przyjmowania. Tabletki są bardzo aromatyczne, wypełnione świeżymi ziołami, przyprawami i algami. Działają od pierwszego dnia delikatnie, ale skutecznie regulując trawienie, likwidując wzdęty brzuch i inne jelitowe rewelacje. Jeśli potrzebujecie takiej pomocy możemy polecić w 100%.

Na dziś tyle atrakcji. Zachęcam do zakupów z rabatem i jak zawsze do szeroko rozumianego dbania o siebie :).

Trzymajcie kciuki, żebym tu wkrótce zawitała z nowymi zdjęciami i przepisami! Ciao!

vegeluv

alg-borje_algi_konkurs4