Co na niedzielę?

vegeluv2

Najbliższy weekend to ostatni weekend lata. Nadal nie macie pomysłu na niedzielne popołudnie (20 września)?

Gorąco polecam Wam imprezę organizowaną przez Slow Food Youth. Jeśli bliska jest Wam idea slow food na pewno znacie tę przesympatyczną organizację – ‚młodzieżówkę’ Slow Foodu. Jeśli nigdy o nich nie słyszeliście to tym bardziej warto! Jestem z nimi zaprzyjaźniona od około dwóch lat i to ekipa mega pozytywna, z zawsze nowymi pomysłami i około-jedzeniowymi inicjatywami. Cokolwiek nie robią jest też mądrze pysznie!

Ciężko jest mi powiedzieć czy wydarzenie będzie w 100% wegańskie, bo tego nie zdradzają. Jednak będzie prowadzone przez szefową kuchni żoliborskiego Porananasa (prywatnie prowadzącą bloga Rudej Gotowanie) i na pewno zadowoli każdego wegetarianina i weganina. Podczas wydarzenia oprócz gotowania będzie można też dowiedzieć się więcej o akcjach prowadzonych przez SFY takich jak Powolniak czy Sezonowa Akcja Zakupowa.

12039410_837393403045168_2421736703556828792_n

Spotkanie – warsztaty pod wdzięczną nazwą Babie lato u Rudej odbędzie się w żoliborskim, bardzo smacznym bistro Porananas w najbliższą niedzielę o 17:00. Trzeba się wcześniej zapisać mailowo. Wszystkie potrzebne szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Ja będę mieć tę przyjemność, aby oprócz próbowania i zajadania się zrobić fotoreportaż z imprezy. Wrażeniami oraz zdjęciami na pewno podzielę się wkrótce na blogu 🙂 Mam nadzieję – do zobaczenia!


Korzystajmy z resztek lata, korzystajmy z bogactwa wrześniowych warzyw i owoców, cieszmy się smakiem każdego dojrzałego pomidora i kiszonego ogórka! Dobrego weekendu kochani! <3

vegeluv1